Werkgroep
Activiteiten voor kinderen ( t/m 17 jaar )

 

Ton Sips                voorzitter
Kitty Boumeester secretaris                            kitty.boumeester@ziggo.nl
Willy van Alphen
Moniek Buurstede
Wim Snepvangers
Cor van Zundert
Susanne de Ranitz
Judith Verheijen
Sandra van Cadsand
Peter Heeren

Peggy Aerts

Fieke de Ranitz

 

Werkgroep

 Ruimtelijke aspecten & verkeer

  

Magiel Venema voorzitter

Wim Schouten   secretaris                            w.t.schouten@gmail.com

Piet Bastiaansen                     

Rene Konings

Jan Oomen

Jos Bink

  

Werkgroep

Sociale & maatschappelijke  aspecten

      

Frans van Ham voorzitter                             wgsc@banakkers.nl

Tjebbe Vleer secretaris

Hans Deelen

Simon Donkers

Louis Boumeester

 

Oudercontact

 

Rene Konings   voorzitter                                   konings.r@ziggo.nl

Jac & Annie Vergouwen

Piet Bastiaansen

Karien Wildekamp

A. Jozen

Jeanne Konings

K.Jacguet

Jac v/d Velden

Leon Hillemans

 

 

   

 Werkgroep

Activiteiten voor volwassenen

  

         

Louis Boumeester      voorzitter                        louis.boumeester@ziggo.nl

Els Marijnissen

Piet Bastiaansen

Rina Pinxteren

Leon Hillemans

Joop Blaakman 

Els Oomen

Marian van Reijkevorsel

Nelly van Vessum   

 

 

Werkgroep

buurtpreventie

 

Fiet

Schuijt

j.j.w.schuijt@kpnmail.nl

Hans

Schuijt

j.j.w.schuijt@kpnmail.nl

Paulien

De Lobel

pdelobel@kpnmail.nl

Barry

Nijssen

Barry.duif@hotmail.com

Tjebbe

Vleer

tvleer@hotmail.com

Edwin

Tromp

e.tromp@ziggo.nl

Anny

Van den Brand

annyenad.1@kpnmail.nl

   

annyvandenbrand@icloud.com

Jos

Bink

josanneliesbink@online.nl

Henk

Van den Oosterkamp

henk@hvdobeheer.nl

Herman

Herman Reesink

hamreesink@kpnmail.nl

Edwin

de Wit

info@edwindewit.nl

 

                           

 

 

Overige Vrijwilligers

 

Joke Castelijn
Maria van der Velden
Rieneke Wijngaards
Margie  Meeuwsen

Cees Leijs

Annie Vergouwen

Floor Sprengers